Blog > Komentarze do wpisu
Teraz już z górki

Akurat dzisiaj ("trzynasty grudnia! pamiętamy!") przestałem być facetem po trzydziestce i zostałem facetem przed czterdziestką. W związku z tym zrobiłem sobie prezencik, który przyszedł kilka dni temu, ale pokornie czekał do rozpakowania do dzisiaj.

I gdy inni faceci w ramach midlajf crajzisu kupują sobie SUVy albo choppery, ja znowu udowodniłem otoczeniu (które nie rozumie), że może i mam 35 lat (chociaż wyglądam na 25), to miewam zachcianki pięciolatka. Bo przecież to niemożliwe, żeby dorosły facet ekscytował się grami komputerowymi i opowiadanymi przez nie historiami.

Proszę Państwa, właśnie otwarłem piękne i dobre "Poświęcenie i inne parą napędzane historie":

 

A na pierwszej, ładnej, szarej stronie przedmowa od samego Saxtona Hale'a:

When Valve first asked me to write the foreword to this picture book, I told them they should get a child to write it, since only children would be reading it. In fact, I told them, why not skip it altogether? In my experience, children have tiny brains and, let's be honest, would buy a plate of their own excrement if you painted it bright red. It's called "going past the sale."

Then they told me they expected adults to buy this nonsense, and I smelled profit. why? Adults have more money than children.

So to you I say welcome, low-functioning adult. I apologize that this page doesn't have any pictures in it. If it helps, I CAN TALK IN ALL CAPS AND USE SMALL WORDS. YOU WILL LIKE THIS BOOK. IT HAS A LOT OF COLORS. GIVE ME YOUR MONEY.

(...)

 

I w tym momencie już wiem, że ten zakup był wart każdego pensa. 

wtorek, 13 grudnia 2011, zuomot

Polecane wpisy

  • Kasa kasa kasa

    Znajoma pochwaliła się w social networku, że sprzedała legendarne wirtualne gacie w Diablo III za 170 prawdziwych funtów brytyjskich. Przy okazji dyskusji, któr

  • 60 dni minęło / I am disappoint.

    Ipomyśleć, że w recenzji SW:TOR pisałem, że ta gra ma szansę zaszkodzić pozycji WoW. Gdzie ja miałem głowę? Czemu nie pomyślałem, że przecież EA jest tak chytr

  • Mandelbrot Set, you are one badass fucking fractal

    Just take a point called Z in the complex plane Let Z1 be Z squared plus C And Z2 is Z1 squared plus C And Z3 is Z2 squared plus C and so on If the series o

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
sstefania
2011/12/14 00:18:56
Mnie nie bawi, ale to może dlatego, że dopiero co oglądałam Videogame Awards, gdzie niemający pojęcia o grach celebryci nabijali się z "typowych graczy". I było to żałosne.
Znaczy, wiem, że to tutaj takie nie miało być i jest spoko, tylko po prostu przypomniało mi tamto, gaah.
Spóźnione wszystkiego najlepszego.
-
zuomot
2011/12/14 08:42:55
@VGA - doskonale cię rozumiem, bo miałem podobne odczucie po ubiegłorocznym VGA, kiedy nabrałem szczerej niechęci i obrzydzenia do prowadzącego Neila Patricka Harrisa.
Ale VGA jest świętem wydawców robionym dla wydawców, gdzie ci porównują wyniki w dymaniu konsumentów i chwalą się, jak będą nas dymać w kolejnym roku.

Natomiast nie możemy pozwolić na to, aby tego typu imprezy przeszkodziły nam w dobrej zabawie. Wiem, że są blogerzy, którzy z miejsca w tym momencie wołaliby "wkurw się, graczu", ale ja wolę podejście "baw się dobrze" :)
Moje teksty na Technopolis: